У Житомирі в одній із родині народилася 13-та дитина

Різниця в кількості хлопчиків і дівчаток тепер скоротилася до мінімуму.

У пологовому відділенні лікарні №1 Житомира 12 грудня народилася дитина, котра стала 13-ою для однієї з родин міста. Напередодні, в день виходу породіллі з немовлям додому, батьків привітали представники мерії, повідомляє її пресслужба.

Богдан та Анна Бодомер дотепер виховували семеро хлопчиків та п’ятеро дівчат. Найстаршій дитині вже 24 роки. Тепер у родині стало на одну дівчинку більше. Їй уже дали ім’я – Марія.

“Щасливих батьків привітали подарунками та щирими побажаннями злагоди всій багатодітній родині. Нехай дівчинка зростає здоровою на радість батькам та має щасливу долю! Враховуючи вагомий внесок у виховання дітей, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих і моральних якостей, указом президента України №569/2012 від 1 жовтня 2012 року Бодомер Анні Володимирівні присвоєно почесне звання “Мати-героїня”, – повідомляють у міській раді Житомира.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago