Австралієць врятував чотирирічного сина від пітона

Чоловік кинувся на величезного пітона, який заповз у будинок і схопив дитину за ногу. Змія так просто не здавалася, і батькові довелося дуже постаратися, щоб вивільнити хлопчика.

Житель австралійського міста Ерлі-Біч, штат Квінсленд, врятував свого маленького сина, якого схопив чотириметровий пітон, пише news.com.au.

Подія трапилася, коли сім’я справляла новосілля.

Чоловік прибіг із сусідньої кімнати на крики чотирирічного сина і побачив, як дитина тримається щосили за перила, а змія схопила хлопчика за ногу і намагається його відтягти.

Батько почав бити пітона по голові. Рептилія малюка відпустила, а через секунду зубами вчепилася йому в стегно. Чоловікові довелося руками розтиснути щелепи змії, тільки так він зміг вивільнити сина. Коли хлопчик в страху втік, батько вбив пітона кувалдою.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Дитині надали першу допомогу, і відвезли малюка в госпіталь. Там йому зробили операцію. З хлопчиком все гаразд.

Сім’я переїхала в будинок за п’ять днів до нападу пітона.

Зазначається, що аметистові пітони – найбільші змії на континенті. Їхня довжина може досягати шести метрів.

annashchesna

Recent Posts

Стань на захист України — обирай шлях сильних! 💪🇺🇦

🔥 Україна потребує сильних і сміливих! Ти молодий, рішучий і готовий брати відповідальність за своє…

46 хвилин ago

“Азов” оголошує набір добровольців за програмою “Контракт 18-24”

Відтепер для молодих громадян віком від 18 до 24 років відкрита можливість приєднатися до елітних…

3 дні ago

38-а бригада морської піхоти: Стань героєм, якого боїться ворог!

Легендарна 38 бригада морської піхоти: ставай рішучим і безжальним, як Аквамен 38-ма окрема бригада морської…

3 дні ago

Добровільна служба за контрактом для молоді: Вигідні умови, соціальні гарантії та стабільний дохід на 1 рік!

Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…

4 дні ago

«Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — заклик Героя України Івана Чорного

🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…

4 дні ago

20 мільйонів штрафу: НБУ застосував санкції до банку Порошенка за відмивання коштів

Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…

5 днів ago