Десятирічна громадянка Великої Британії Фрейя Манготра вразила світ неймовірно високим рівнем інтелекту.
Про це повідомляє The Sun.
Дівчинка пройшла тест IQ для неповнолітніх і набрала максимальну кількість балів – 162.
Варто зазначити, що її результати виявилися вищими ніж бали відомих фізиків Альберта Ейнштейна і Стівена Гокінга.
Фрейя Манготра у жовтні пройшла тест IQ для неповнолітніх від всесвітньо відомої організації для людей з високим IQ «Менса». Фахівці перевірили також навички вербального міркування і критичного мислення. За результатами, дівчинка набрала 162 бали.
Показники дівчинки виявилися на два очки вищими за бали Альберта Ейнштейна і Стівена Гокінга. Їхній рівень сягнув лише 160 балів. Тепер дівчина офіційно визнана генієм.
Батько на ім’я Кулдіп Кумар зазначив, що його дочка швидко схоплює інформацію і все, що читає, може запам’ятати з першої спроби.
Фрейя любить плавання, танці, має чорний пояс з тхеквондо, любить театр і шахи. Вона планувала стати лікарем, однак згодом відмовилася від цієї ідеї і шукає іншу професію. Наразі дівчинці запропонували стипендію в школі для дівчаток Короля Едуарда VI. Вона вже пройшла вступний іспит.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…