На Говерлі в переддень Різдва ледь не замерз американець, його врятували

Українські рятувальники допомогли громадянину США, який заблукав при підйомі на Говерлу.

Українські рятувальники допомогли американському туристу, який заблукав під час підйому на гору Говерла. Про це інформує прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Інцидент стався у вівторок, 24 грудня. Близько 12.30 в рятувальну службу зателефонував американець, який розповів, що вранці він залишив спортивну базу «Заросляк» і відправився на Говерлу. Через короткий час він зрозумів, що збився з маршруту.

Шестеро співробітників ДСНС вирушили на пошуки туриста. При цьому вони підтримували з ним мобільний зв’язок.

Американця знайшли у задовільному стані о 15:15. Рятувальникам допомогло те, що чоловік звернувся за допомогою до настання сутінків, а також розповів, що підіймався на Говерлу «зеленим маршрутом».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На фото видно, що чоловік підіймався на гору без зимової екіпіровки, що загрожувало йому отримати сильне переохолодження.

Рятувальники Чорногірського Пошуково-рятувального поста, який розташований за декілька км від Говерли, повідомляють про снігову погоду і обмежену видимість.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago