facebook

“Тіло загорнуте в ковдру і нелюдський крик матері”: Вантажівка на переході знесла бабусю з дітьми. Багато крові

У Люберцях, в мікрорайоні Біла Дача вантажівка наїхала на людей на пішохідному переході. «Камаз» збив п’ятирічну дівчинку, яка загинула на місці. Про це повідомили «360» в прес-службі ГУ МВС по Московській області, зазначивши, що звернення в поліцію надійшло о 14:10.

Також вантажівка зачепила коляску з маленькою дитиною. Хлопчика госпіталізували з травмами, характер яких не називається. Водій «Камаза» залишився на місці події і дочекався поліції.

Обставини аварії поки не ясні, правоохоронці працюють на місці ДТП.

Свідок події Марія Прокопенко розповіла «360», що в момент аварії їхала на коні. Коли сталося ДТП і п’ятирічна дівчинка вже лежала на землі, її накрили теплою ковдрою.

«Коляска там була, але коляска-люлька. Мабуть, дівчинка везла порожню коляску, другої дитини не побачила. Чіпати боялися, чекали швидку », – сказала Прокопенко.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ще один очевидець події, Карина Калиновська, розповіла «360», що сам момент аварії не побачила, але наслідки пам’ятає чітко: на переході – «Камаз», поруч кілька автомобілів поліції, дівчинка, загорнута в ковдру, і крик матері.

«Вантажівка, дівчинка вже була в ковдрі, в крові, поруч коляска. Нестямно кричала жінка, нелюдським голосом», – сказала Калиновська. За її словами, на ділянці дороги, де сталося ДТП, завжди було небезпечно.

Туди приїжджають всі кому не лінь – постійно машини таксі, заїжджають бідони з молоком, «ГАЗелі», постійно режим будівництва, на дорогах ями, вдаритися можна арматурами, два-три крана над головою крутиться, – Карина Калиновська.

У коментарях в соцмережі «ВКонтакте» якась Дар’я Шершньова (не ясно, ким вона є загиблій) розповіла, що дівчинка йшла з бабусею, яка везла коляску, з лісу – вони поверталися з прогулянки.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...