На вихідних північні райони Саудівської Аравії засипало снігом
На вихідних у північних районах Королівства Саудівська Аравія сталось незвичвйне для цих місць природне явище — випав сніг, повідомляє “ArabNews”.
Найбільше снігу випало у районі гір Дахр. Також повідомляється про те, що температура повітря в цьому регіоні опустилась нижче нуля, а аравійські метеорологи закликають місцевих мешканців подбати про теплий одяг та не їздити у віддалені місця. Крім того, синоптики попереджають, що слідом за снігом округи Табук, Медіна, Північні Кордони, Хаіл та Аль-Джавф накриють сильні зливи з грозами.
А тим часом відео снігопадів у Саудівській Аравії стали “вірусними” в мережі. Зокрема — в телеграм-каналі “Новини Країни+” під одним з відео написали: “Поки ми тут жаліємось на зиму без снігу і “не святковий настрій”, у Саудівській Аравії він випав. Верблюди в шоці і не розуміють чому вся земля в кумисі”.
Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…
Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…
Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…
"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…
Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…
Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…