У метрополітені Неаполя (Італія) 14 січня зіткнулися декілька поїздів. В результаті аварії постраждали 13 осіб.
У метрополітені Неаполя (Італія) 14 січня зіткнулися декілька поїздів. В результаті аварії постраждали 13 осіб.
Надзвичайна подія трапилася в північній частині міста на наземній ділянці залізничних шляхів. Про це повідомляє місцеве видання ANSAit.
Один із поїздів входив на платформу з депо і зіткнувся з іншими, що рухалися тим самим шляхом і готувалися увійти на станцію. В одному з них пасажирів не було.
У результаті до лікарні з травмами різної складності госпіталізовано п’ять осіб, зокрема й машиністів поїздів. Решта постраждалих отримали медичну допомогу на місці – у медпункті метро їм надали ліки для саден і зняття шоку.
За попередніми даними, причиною аварії стала людська помилка.
Зазначається, що через аварію в місті було зупинено рух поїздів на “жовтій” лінії метрополітену.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…