Погода в Україні навесні 2020 року не буде радувати теплом. Такий невтішний прогноз дав відомий народний синоптик Леонід Горбань, – пише РБК-Україна.
В Україні весна буде морозяною, а у травні почнеться засуха.
Про це у коментарі “РБК-Україна” заявив народний синоптик Леонід Горбаль.
За словами експерта, жителів нашої країни чекають морози у березні, а останній місяць весни принесе засуху. Дощів, за словами синоптика, очікувати не варто. Це пов’язано не в останню чергу з тим, що за класифікацією Брюсового календаря настав рік Місяця. А весна в цей рік дуже холодна, особливо – її перша половина.
“До середини березня триматимуться сильні морози. У квітні – холодно і сиро, тільки в кінці місяця стане ясно і тепло. Травень – жаркий і посушливий, в середині – більше двох тижнів без опадів”, – зазначив Горбань.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…