Крики і паніка! У київській школі проводять термінову евакуацію. Подробиці жахливого НП

Дітям загрожувала небезпека

В одній зі шкіл Броварів (Київська область) в навчальний час невідомі розпилили сльозогінний газ.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції Київської області.

За інформацією поліції, речовина невідомого походження розпилили на третьому поверсі навчального закладу. В даний час на місці працюють рятувальники, працівники ювенальної превенції та медики. У зв’язку з інцидентом заняття довелося тимчасово зупинити.

“Щоб попередити важкі наслідки, всіх учнів евакуювали зі школи. Надалі заняття відновили”, – йдеться у повідомленні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Судячи з наявного фото, на місце подій прибула пожежна машина, а діти чекали розвитку подій біля ганку школи.

На даний час ніхто з працівників та учнів школи в лікарню не звертався. Поліція встановлює винуватця, йдеться в повідомленні.

Раніше ми вже повідомляли про аналогічний випадок. У школі №155 Кривому Розі рятувальники эвакуировали 570 дітей і 44 співробітника пслетого того, як один з учнів розпилив перцевий балончик. В результаті інциденту постраждала восьмикласниця. Втім батьки відмовилися від госпіталізації.

Переглянути

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago