Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо повідомив у п’ятницю, що Оттава виплатить по 25 тисяч канадських доларів (понад 19 тисяч американських доларів) родинам жертв катастрофи українського літака в Ірані.
“Як перший крок, уряд надасть громадянам, або постійним мешканцям Канади 25 тисяч (канадських – ред.) доларів за кожну жертву, на витрати із організації поховання та переїздів”, – повідомив Трюдо.
За словами канадського прем’єра, від Ірану все ще очікують компенсацій сім’ям загиблих. Тож це – перша допомога для родичів, яким потрібно оплатити рахунки для організації жалобних заходів.
“Це унікальна й безпрецедентна ситуація, що виникла через міжнародні санкції, накладені на Іран та складнощі, які вони несуть для цих родин, – сказав Трюдо. – Я чітко хочу заявити: ми очікуємо, що Іран виплатить компенсації цим родинам. Але я зустрічався з ними, і вони не можуть чекати тижнями, їм потрібна підтримка зараз”.
Водночас, він підкреслив, що вся сума компенсацій, яку у подальшому виплачуватиме Іран, піде повною мірою безпосередньо родинам, а отже ці 25 тисяч канадських доларів не будуть повернуті канадському уряду.
Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…
Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…
Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…
"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…
Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…
Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…