Від перемоги її відділили 17 сотих секунди.
Українська гірськолижниця Ольга Книш стала віце-чемпіонкою на змаганнях в гігантському слаломі, які пройшли у Абетоні (Італія).
У вирішальному спуску українка відстала від переможниці змагань італійки Карлотти Де Леонарис всього на сімнадцять сотих секунди. Вона перемогла з результатом 2:10,27.
Як повідомляв портал Знай.ua, українка Єлістратова завоювала срібло на Кубку світу з триатлону, який пройшов у Перу.
Єлістратова стала другою з результатом 59,12.
Українка показала хорошу швикість під час велосигмента, була найкращою у бігу, і доля першого місця вирішувалася на останніх метрах дистанції, де все ж швидшою виявилася японка Аі Уеда.
Кубок світу. Триатлон:
1. Аі Уеда (Японія) – 59,12
2. Юлія Єлістратова (Україна) – 59,12
3. Елізабет Браво (Еквадор) – 59,12
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…