У Львові – перша підозра на захворювання коронавірусом.
Про це журналістам телеканалу НТА повідомив заступник директора Львівського обласного лабораторного центру Олег Когут.
Вранці 27 січня до Львова прилетів місцевий мешканець, який навчається у китайському університеті. У хлопця – кашель, нежить та температура. Наразі усі матеріали медики відсилають на аналіз за кордон. І тим часом шукають осіб, які могли з ним контактувати у дорозі, аби перевірити їх та слідкувати за станом здоров’я.
Зараз хлопець перебуває у спеціальному боксі в інфекційній лікарні Львова. Наразі випадок не підтверджений. Медики закликають людей не панікувати. Попередньо, за словами лікарів, клінічні показники не схожі.
Нагадаємо, минулого місяця у Китаї був зареєстрований спалах пневмонії. Згодом стало відомо, що причиною захворювання став раніше невідомий вид коронавірусу. За минулу добу від пневмонії, викликаної вірусом, у Китаї померли 24 особи. Кількість інфікованих зросла до 2794 людей. Захворювання поширилося вже й на інші країни.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…