В Укрпошті заявили, що Всесвітня організація охорони здоров’я не вводить ніяких заборон для міжнародної торгівлі та переміщення товарів через кордони у зв’язку з епідемією коронавірусу у Китаї.
– Жодних доказів, які б свідчили про ризик поширення коронавірусу через товари, не зафіксовано. Просимо довіряти лише офіційним джерелам і не поширювати неправдиву інформацію. Особливо таку, де зазначається, що посилки кашляють та чхають, – заявили в Укрпошті.
Нагадаємо, в Україні постійно працює оперативний штаб з узгодження необхідних медичних та міжвідомчих дій через ситуацію з розповсюдженням нового типу коронавірусу.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…