Сепаратисти вели вогонь з мінометів калібру 120 мм і 82 мм,гранатометів,кулеметів та іншої стрілецької зброї.
Підрозділи сепаратистів з початку нинішньої доби дев’ять разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, в тому числі, із забороненої мінськими домовленостями зброї. Два бійці ЗСУ постраждали під час підриву на невстановленому вибуховому пристрої, повідомляє прес-центр штабу операції Об’єднаних сил у вечірньому зведенні у вівторок, 28 січня.
Сепаратисти вели вогонь з мінометів калібру 120 мм і 82 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
Обстріли фіксувалися в районі населених пунктів Лебединське (двічі), Березове, Новолуганське, Горіхове і Новотошківське (чотири рази).
“Сьогодні внаслідок підриву на невстановленому вибуховому пристрої двоє військовослужбовців Об’єднаних сил отримали бойові поранення”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, за добу 21 січня на Донбасі зафіксували 10 ворожих обстрілів. Тоді ЗСУ не зазнали втрат.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…