Categories: Донбас

«Відкрили б вогонь – потрапили б під статтю»: «кіборг» вразив історією з війни

Ветеран російсько-української війни зі Львівщини, доброволець Віталій Смілка розповів цікаву історію, яка трапилася на Донбасі у 2014 році під час «перемир’я».

Про це він розповів в інтерв’ю «Вголосу».

Воїн зазначив: колосальну різницю між добровольчим батальйоном і підрозділом ЗСУ відчув саме під час «перемир’я».

«Одного разу ми передали точні координати ЗСУ тих позицій, з яких ворожі «гради» бомбили місто. Та згодом не почули від них жодного пострілу. Опісля  запитали: «Чому мовчали? На тих позиціях ж був «Моторола»!» У відповідь почули: «Ми під присягою: відкрили б під час перемир’я вогонь, потрапили б під статтю», – зізнався він.

Та додав: «Хоча згодом хлопці з ЗСУ таки віддали нам два «урали» зі словами: «Ми стріляти не можемо, а ви можете».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Оля

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago