Штучний метод запліднення, хоч і оточений етичними дискусіями, може допомогти сім’ям із рідкісними генетичними захворюваннями
Перша в світі дитина, створена з використанням спірного методу штучного запліднення, який залучає ДНК трьох батьків, була народжена в Мексиці, – повідомляє журнал New Scientist.
П’ятимісячний хлопчик має звичайну ДНК від його мами і тата, а також трохи генетичного коду від донора. Батьки дитини родом із Йорданії. Сама процедура була проведена групою експертів зі США, – інформує видання.
Мати хлопчика має синдром Лея, фатальний розлад, який впливає на розвиток нервової системи, і який мав передатися спадкоємцю. Хоча сама жінка здорова, двоє її дітей померли від цього захворювання в дуже ранньому віці, – пише New Scientist.
Експерти наголошують, що цей крок відкриває нову еру в медицині і може допомогти іншим сім’ям з рідкісними генетичними захворюваннями. Але вони попереджають, що потрібні суворі перевірки цієї нової і спірної методики, – повідомляє BBC.
На думку критиків, ця процедура рівносильно генетичній модифікації людей або навіть «грі в Бога», інформує видання Independent. З іншого боку, вона може дозволити жінкам, що мають генетичні дефекти в мітохондріях, мати здорових дітей.
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…