“Після посадки розвалився на частини і загорівся”: Моторошна авіакатастрофа в аеропорту Станбула. “177 людей на борту”

У Стамбулі сталася авіакатастрофа пасажирського лайнера, на борту якого знаходилися більше 170 людей.

Увечері 5 лютого в аеропорту Стамбула імені Сабіха Гекчен літак рейсу “Ізмір – Стамбул” після посадки викотився за межі злітно-посадочної смуги і розвалився на частини, а пізніше загорівся.

Про це повідомляє CNN Turk. За даними телеканалу, на борту знаходилося 177 чоловік, жертв немає, пасажирів і екіпаж евакуювали. Літак належить авіакомпанії Pegasus Airlines, зазначає канал

В результаті аварії повітряне судно загорілося, але вогонь оперативно погасили.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Авіакатастрофа сталася з літаком авіакомпанії Fly Pegasus, який виконував внутрішній рейс Ізмір – Стамбул, на борту якого знаходилися 177 осіб.

Незабаром після того, що сталося в Міністерстві транспорту Туреччини повідомили, що в результаті пригоди ніхто не загинув, проте є постраждалі.

Прокуратура країни почала розслідування обставин НП.

Аеропорт тимчасово припинив роботу – всі рейси перенаправляються в Стамбульський аеропорт ім. Ататюрка.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

2 тижні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

2 тижні ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

2 тижні ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

3 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

3 тижні ago