“Нелюди!”: з онкохворою Аллою Мазур сталася нова біда. Українці лютують

Алла Мазур стала жертвою шахраїв.

Телеведуча Алла Мазур, яка бореться з онкологічним захворюванням, заявила, що в мережі поширились фейкові повідомлення із “благодійними закликами”.

Про це вона написала у Facebook.

Алла Мазур зазначила, що “змушена ще раз повернутися до теми своєї хвороби” та зауважила, що не має стосунку до жодного благодійного фонду, крім фонду “Таблеточки”.

Також вона подякувала за молитви.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Українці у мережі обурені: “от нелюди, хіба можна так наживатися на чужому горі”, ” така біда, а тут ще й таке”.

Нагадаємо, Алла Мазур з’явилася в одному з випусків «ТСН» після недавнього повідомлення про те, що вона пройшла вже четвертий курс хіміотерапії.

Відома телеведуча, ведуча “ТСН” на “1 + 1” Алла Мазур провела випуск новин, присвячений краху українського літака МАУ в небі над Іраном.

Випуск вийшов 19 січня, в день, коли в Україну прибули тіла трагічно померлих в авіакатастрофі громадян нашої країни – 9 членів екіпажу і 2 пасажирів.

Алла Мазур з’явилася в ефірі після чергової процедури хіміотерапії.

annashchesna

Recent Posts

❌«Бізнес» накрився: прикордонники викрили канал незаконного переправлення порушників за кордон

Протягом останніх днів прикордонники та правоохоронці розкрили чотири схеми незаконного перетину державного кордону. Було затримано…

12 години ago

Ярослав 18 років- військовослужбовець ЗСУ. Підписав контракт, щоб повернутися в свій дім, який зараз на окупованій території.

Ярослав 18 років- військовослужбовець ЗСУ. Підписав контракт, щоб повернутися в свій дім, який зараз на…

1 день ago

“Порошенко – не та людина, яка переживає за Україну”, – різка заява журналіста Скрипіна

Журналіст Роман Скрипін, який тривалий час працював з Петром Порошенком зробив різку заяву, назвавши політика…

2 дні ago

Фазилов – Таємні зв’язки з російськими владними колами та олігархами

В усьому світі санкції, накладені на Росію через її агресію в Україні, стали потужним інструментом,…

2 дні ago

СБУ звертається до батьків: не дайте фсб завербувати ваших дітей для терактів

СБУ звертається до батьків: не дайте фсб завербувати ваших дітей для терактів Служба безпеки України…

2 дні ago

Антон 27 років- військовослужбовець ЗСУ. “Краще прийти самому чим потім, щоб притягнули.”

Антон 27 років -- військовослужбовець ЗСУ. “Краще прийти самому чим потім, щоб притягнули.” 👉Обирай сам…

3 дні ago