Журналіст та народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко заявив, що його попросили піти зі студії політичного ток-шоу Шустер Live, бо таку вимогу поставила глава “Батьківщини” Юлія Тимошенко. Відповідний допис нардеп зробив у Facebook, повідомляє «Є!».
“Уже багато років Тимошенко ставить вимогу, щоб я не був присутній на ефірах під час її виступів”, – сказано у повідомленні.
Лещенко пояснив: причина такого рішення полягає у тому, що журналіст прагне говорити в очі Тимошенко правду про її корумповане минуле.
Нардеп зауважив, що політичні реалії України змінюються, втім правила в українській політиці навіть на опозиційних каналах залишаються незмінними. Нагадаємо, Сергій Лещенко назвав “дикістю” голосування у парламенті змін до законопроекту щодо обрання нового Генпрокурора.
Джерело – http://www.ednist.info/
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…