На Львівщині четверо рибалок пішли під лід: є загиблі

На Львівщині загинув рибалка на одній з місцевих водойм. Про це сьогодні, 7 лютого, повідомили Гал-інфо у департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.

На Львівщині четверо рибалок провалилися під лід, внаслідок чого один з них загинув, трьох госпіталізували. Про це повідомляє УНН із посиланням на відділ комунікації ГУНП у Львівській області.

“У Яворівський відділ поліції 9 лютого близько 19:00 надійшло повідомлення про те, що на водоймі поблизу села Новий Яр рибалки провалились під лід та намагаються врятуватись”, – сказано у повідомленні.

Про подію правоохоронцям повідомив очевидець трагедії, який разом з іншими чоловіками відразу кинувся на допомогу рибалкам. Вони витягнули постраждалих з води, надали домедичну допомогу, зняли з них мокрий одяг та розпалили на березі багаття для обігріву.

Особи рибалок встановлені – ними виявились 35-річний львів’янин, 34-річний житель Городоцького району та двоє жителів Вінницької області віком 24 та 34 роки. Троє з них госпіталізовані, четвертий – 34-річний житель Вінницької області – помер дорогою у лікарню. Як попередньо встановили медики – від переохолодження.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За цим фактом слідчі Яворівського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України з приміткою “нещасний випадок”. Поліцейські встановлюють обставини події.

annashchesna

Recent Posts

Своя роль є для кожного.

Своя роль є для кожного. Катерина опановує військову справу за обраним фахом. У великій армії…

1 день ago

Як багато можна встигнути до 24 років?

Анастасія вже встигла пройти шлях, який для багатьох здається неймовірним: опанувала сучасну артилерійську техніку, отримала…

2 дні ago

Бліц із Мішею Крупіним 🎤

Бліц із Мішею Крупіним 🎤 Короткі запитання — швидкі відповіді та трохи більше про людину,…

7 днів ago

У Міноборони прокоментували звільнення Хмари з військової служби

Новопризначений міністр оборони Євгеній Хмара звільнений з військової служби на підставі підпункту «е» пункту 3…

7 днів ago

Віруючий, який не вбиває, а доставляє нашим хлопцям на передову провізію за допомогою дрону-бомбера

Це історія про вибір, віру та службу. До повномасштабної війни він був служителем монастиря. Після…

1 тиждень ago

«Картонковий Майдан» очима Кремля: як російська пропаганда використовує протести на підтримку Федорова

З середини липня 2026 року в Києві та десятках інших українських міст – від Львова…

1 тиждень ago