facebook

Дві українки вийшли у фінали чемпіонату Європи з боротьби

З п’яти дівчат,які виступили в третій день на ЧЄ з боротьби,зберігають шанси на медалі четверо.

Успішним став для України третій день чемпіонату Європи з боротьби, у який почалися змагання у дівчат.

На килими в цей день у кваліфікаційних раундах вийшли п’ятеро українок, і всі вони були представлені у чвертьфіналах. Там дві з них програли – Ангеліна Лисак (59 кг) поступилася Анастасії Нікиті з Молдови, а Алла Белінська (76 кг) програла Василині Марзалюк з Білорусі.

Ще три українки виступили у півфіналах у вечірній сесії. Представниця України в категорії до 50 кг Оксана Лівач у важкій боротьбі здолала росіянку Мілану Дадашеву 9:8, і в четвер, 13 лютого, на неї чекає повторення торішнього фіналу ЧЄ – сутичка з болгаркою Мігленою Селішкою. У минулому році сильнішою виявилася Лівач.

У категорії до 55 кг Соломія Винник з рахунком 10:9 виграла в півфіналі у Маріани Драгутян з Молдови і у фіналі зустрінеться з Ольгою Хорошавцевою з Росії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На жаль, Алла Черкасова програла росіянці Ханум Велієвій, незважаючи на всі свої старання – 1:11, і завтра буде боротися за бронзу.

Зберігає шанси на медаль Ангеліна Лисак, яка завдяки виходу у фінал Анастасії Нікиті виступить у втішному турнірі.

Нагадаємо, представники греко-римської боротьби на чемпіонаті Європи виграли три медалі – золото і дві бронзи.