Під час подорожі через український кордон на автомобілі не доведеться виходити з транспорту для оформлення документів.
Відповідні зміни анонсував прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду.
“Проходження митного контролю. Бігаєш з цим паспортом як скажений від віконця до віконця: тут сидить митник, там сидить прикордонник, і ходиш кланяєшся там. Бо вікно так низько, що маєш вклонитися, щоб принизитися”,– обурився Гройсман.
Прем’єр доручив Державній фіскальній службі та Державній прикордонній службі ліквідувати таку ситуацію до кінця 2016 року.
“Прийшов прикордонник, взяв паспорт у людини, пішов зробив свою роботу. Митник підійшов до автомобіля, подивився, якщо потрібно, і поїхали далі. Цей подвійний контроль нікому не потрібен, давайте цю “савєтчіну” забирати з системи обслуговування людей”,– додав Гройсман.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…