У Кривому Розі Дніпропетровської області 14-річна дівчинка потрапила до лікарні з діагнозом анорексія. Школярка сіла на жорстку дієту, і її вага знизилася з 56 до 37 кілограмів.
Вага критично знизився через цькування і образи. Про це повідомили в сюжеті “Першого Міського”.
Спочатку дівчинку показали фахівцям в психоневрологічному диспансері, де поставили діагноз анорексія. Там і почав давати збій організм дівчинки. Пізніше дівчинка потрапила в міську лікарню №8 вже в критичному стані.
Її шлунок відмовлявся працювати, тому годували її через спеціальний зонд. Але ніякого результату це не давало, і батьки вирішили забрати її додому.
Батьки стверджують, що дочку довели до відчаю глузування однолітків, але шкільний психолог вважає, що виною всьому зауваження батька, який порівнював її з сестрою.
За словами батьків, стан дівчинки значно покращився після того, як її забрали додому.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…