Багато жертв, 30 авто зім’яті: у Південній Кореї вибухнула вантажівка з хімікатами. Фото і відео

У Південній Кореї 18 лютого відбулися одразу дві масштабні аварії в тунелі швидкісного шосе, в результаті яких загинули троє людей і ще 43 постраждали.

У Південній Кореї 18 лютого відбулися одразу дві масштабні аварії в тунелі швидкісного шосе, в результаті яких загинули троє людей і ще 43 постраждали.

Про це повідомляє агентство Рьонхап із посиланням на поліцію і пожежників (щоб подивитися фото і відео НП, доскрольте сторінку до кінця).

Так, перша ДТП трапилася о 12:23 за місцевим часом на трасі, яка з’єднує місто Сунчхон у провінції Чолла-Намдо і повіт Ванчжу у провінції Чолла-Пукто. Автоцистерна з 18 тоннами азотної кислоти перекинулася в тунелі, що спричинило зіткнення ще приблизно 30 авто. Водночас вантаж цистерни розлився і миттєво спалахнув.

Причина події поки не встановлена, але передбачається, що фуру й інші автомобілі могло занести на вкритій льодом і снігом дорозі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Ми досі не можемо встановити точну причину аварії, але дорога поблизу була набагато слизькіша, ніж зазвичай через сильний снігопад, який почався рано-вранці”, – зазначили правоохоронці.

Також у поліції додали, що друга ДТП трапилася всього за декілька сотень метрів від місця першого зіткнення і майже у той самий час. Тому було вирішено повністю перекрити тунелі.

Поранених госпіталізували у найближчі лікарні. Повідомляється, що принаймні шестеро з них зараз перебувають у важкому стані.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

14 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

2 дні ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago