Вічна пам’ять! Йому було 22: стало відомо ім’я військового, який сьогодні загинув на Донбасі. Тіло у бойовиків(фото)

Стало відоме ім’я українського військовослужбовця, який загинув у масштабному бою під Золотим 18 лютого. Це гранатометник Максим Хитайлов із 72-ї Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Ім’я загиблого бійця повідомив у своєму телеграм-каналі народний депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко.

Максимові було усього 22 роки.

Начальник Генерального штабу Руслан Хомчак заявив, що тіло загиблого військового перебуває у бойовиків.

Вічна пам’ять молодому герою.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Щирі співчуття рідним!

Щодо стану інших поранених українських військових: наразі вони у лікарні. Відомо, що двоє отримали контузію, ще троє поранені.

Ворожі сили у бою втратили чотирьох бойовиків.

Оля

Recent Posts

Як відточують маневри та володіння різними ПТРК — у відео з тренувань бійців Протитанкового бату Третьої штурмової.

Javelin, Корсар і Milan Трійки проти ворожої броні Мобільність Javelin, лазерна точність Корсару та швидкострільність…

20 години ago

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

7 днів ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

1 тиждень ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

2 тижні ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago