Мама лише встигла поцілувати доньку! Маленької не стало. Важко стримати емоції

Лікарі відмовилися пускати в реанімацію батьків дворічної дівчинки, незважаючи на те, що дитина помирала від невстановленого діагнозу.

Трагедія сталася в Новосибірську в січні 2020 року, повідомляють російські інтернет-джерела.

Дитина поступив в міську лікарню через сильні спазми в животі.

Спочатку лікарі поставили діагноз «цукровий діабет», хоча цього захворювання у дівчинки не було.

У дитини був зафіксований підвищений рівень глюкози в крові, проте лікарі не стали проводити терапію, пославшись на відсутність необхідних ліків.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

При цьому мати сама просила медиків, щоб вони зробили її доньці ін’єкції інсуліну.

Однак, за словами матері дівчинки, медики лише поставили катетер в праву руку дитини. Цим дії фахівців і обмежилися.

Пізніше дитину перевели в іншу клініку, де лікарі також не змогли поставити діагноз і вирішили відкласти проведення аналізу на наступний день. При цьому медики проігнорували той факт, що стан дитини погіршується.

Лікарі відправили дівчинку в реанімацію, куди не пустили батьків, переконавши їх у тому, що з дитиною все гаразд.

Перед тим, як дівчинка потрапила в реанімацію, мати встигла тільки поцілувати свою дочку.

Однак через добу після надходження в лікарню дівчинка померла. Розтин показав, що причиною смерті стала кишкова непрохідність. Спочатку хірурги спростовували даний діагноз.

На думку батьків, їхня дочка померла через невірно поставлений діагноз.

Також повідомляється, що лікарі спочатку проводили діагностику невірно, так як рентген був зроблений без контрастної речовини.

Поки невідомо, чому було допущено це порушення. Ймовірно, речовини просто не виявилося в медичній установі.

За фактом події слідчі порушили кримінальну справу за статтею Кримінального кодексу Російської Федерації «Заподіяння смерті з необережності».

Співробітники Слідчого комітету будуть розбиратися в обставинах трагедії. Їм належить з’ясувати, чому діагноз не був поставлений вчасно. Якби лікарська помилка не була б допущена, дитину ще можна було врятувати.

annashchesna

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

1 день ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

2 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago