Уже понад 200 осіб в Італії пройшли обстеження на коронавірус і чекають результатів тестів.
Кількість заражених коронавірусом COVID-19 в Італії досягла 51 особи. Про це повідомляє агентство ANSA в суботу, 22 лютого.
Так, у північному регіоні Ломбардія зафіксовано 39 випадків зараження, ще 12 осіб заразилися в регіоні Венето.
Також повідомляється про пацієнта із симптомами коронавірусу в центральному регіоні Умбрія. Він міг підхопити вірус у Ломбардії. Зараз цей чоловік ізольований.
Найгірший стан у 38-річного пацієнта в містечку Кодоньо в Ломбардії. Уже понад 200 осіб пройшли тест на коронавірус і чекають результатів.
Нагадаємо, що за добу в Італії від коронавірусу померли двоє людей – чоловік похилого віку і жінка.
Також у 10 муніципалітетах Італії закрили школи, садочки та магазини, а також інші громадські місця.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…