“І як тут не любити Україну?”: мережу зворушила історія єдності українського народу

У мережі з’явилась зворушлива історія єдності та взаємодопомоги українського народу.

Про це повідомила Angelika Batumska, передає користувач Facebook Niko Giorga.

В Києві четверо бійців ЗСУ зі Західної України зайшли у маршрутку, навіть не підозрюючи, що цю поїзду в громадському траспорті вони запам’ятають назавжди.Тай не тільки вони,але і самі пасажири.Як же це юуло приємно спостерігати за наш дружній,український народ.

Всю історію читайте далі:

Їду сьогодні в маршрутці.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Тільки прийшла та одразу ж пишу.

На одній із зупинок входять в маршрутку четверо наших рідненьких захисників з передової.

На двох теплі бушлати (на вулиці холодрига і дрібний дощик) на інших їх немає і один речовий мішок на всіх.

Дивлюся на обличчя, руки, нашивки. Наші кропом.

Мужики, одним словом.

Зібрали гроші і простягають водієві 10 грн.

Він питає -“вас скільки?”

Відчуваю, як миттєво впала тиша в маршрутці, але, знаєте, така, як перед бурею – насторожено-зла.

Вояки кажуть: ” Шеф, не шуми, скільки доплатити?”.

І тут маршрутка вибухнула і почали кричати на водія.

Він зупиняється, визирає в салон і каже всім ”А ну, ша! Мужики вас четверо?!”

Ті кивнули і він того хто був ближче до нього дав ЧОТИРИ сотні грн. Хлопці упиралися, але він наполіг і ще довго вибачався, що це все чим він на сьогодні багатий.

Всім в автобусі стало соромно, що накричали на водія.

Людей було повно і до наступної зупинки кропом зібрали ще 750 грн.

Я і багато витрушували буквально останнім.

І ще, я давно не бачила стільки радісних облич, коли є привід дейстительно закохатися в українців.

Всі хто виходив бажали воїнам світу і здоров’я, а вони посміхалися і тиснули руки.

Стільки добрих слів їм сказали, що мама дорогая, як це було приємно.

Хлопці виявилися западенцями, бандерівцями рідненький, які опинилися у нас в місті за новим місцем дислокації частини.

Чудовий люди і вони, і водій, і пасажири.

І як же тут не любити Україну!!!

Знаєте, як це здорово, коли поринеш у світ людей без облуди! Справжня жива вода!

Angelika Batumska

Оля

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago