Уродженка Ковеля Тамара Балюк, яка нині проживає в Одесі, пройшла відбір до музичного шоу “Голос країни” на телеканалі “1+1”
Жінка, яка виховує двох дітей, емоційно виконала на сцені пісню Леді Гаги та Бредлі Купера Shallow та розвернула до себе крісла одразу всіх тренерів, пише ТСН.
“Я відчуваю ваш внутрішній стан, хочу бачити вашу красу, вашу посмішку, відчуваю вашу душу. Ваша душа співає,” – прокоментував виступ учасниці Дан Балан.
Попри те що ПТП з NK та MONATIK вже укомлектували свої команди вони також не залишились байдужми до співу виконавиці і хотіли її запрсити як екстраучасника у свої команди.
“У вас двоє дітей двоє дітей, у мене двоє, вам 33 і мені 33. Ми знайдемо багато спільного. У вас дуже класний голос. Я хочу вас бачити в своїй команді”, – зауважив MONATIK.
“Нам сімейні цінності дуже близькі і хотіли би теж вас запросити до своєї команди заявили ПТП та NK.
Однак вокалістка обрала того, хто перший до неї повернувся, а саме до Дана Балана.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…