У Бразилії через сильні зливи загинули 17 людей

Протягом трьох останніх днів щонайменше 17 людей загинули і ще 46 зникли безвісти через аномальні дощі в Бразилії.

На південному сході Бразилії через сильні дощі загинули щонайменше 17 осіб. Про це ввечері у вівторок, 3 березня, повідомляє Reuters.

Зазначається, що 12 осіб померли в Сан-Паулу у вівторок, і принаймні п’ятеро осіб померли в неділю і понеділок в Ріо-де-Жанейро.

Влада штату Сан-Паулу заявила, що ще 46 осіб зникли безвісти.

У Бразилії в 2020 році почалися дуже сильні дощі, особливо на південному сході країни. У вихідні дні влада Ріо-де-Жанейро заявила, що в регіоні випало стільки дощів, скільки очікувалося протягом більше половини місяця березня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Дощі також показали слабку інфраструктуру країни.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago