facebook

Тернопільський священик написав текст про 8 березня, який вразив мережу і зібрав тисячі лайків

Тернопільський священик, протоієрей Євген Заплетнюк з нагоди свята “8 березня”, жіночого дня, написав вражаючий текст, який змусить кожного чоловіка поглянути на свою поведінку свіжими очима. І навчить по-справжньому цінувати найдорожчих у житті людей.

“Усіх православних чоловіків-активістів можна поділити на дві основних категорії. Одні вважають, що жіночий день – 8 березня, і нічого тут змінювати не потрібно. Інші мають особисту неприязнь чи то до євреїв, чи то до Клари Цеткін, але своїх дружин і дівчат принципово не шанують в період між 7 і 9 березня.

Головний аргумент таких людей простий у своїй наївності:

“Давайте дарувати своїм жінкам квіти та робити приємне не лише один день у році, а завжди”.

Дуже часто саме ця фраза офіційно вручається жінкам замість подарунка. Як головний спеціаліст у питаннях сім’ї та шлюбу на цій сторінці, зараз я вам розповім про те, як повинно бути насправді.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Власних дівчат, і тим більше дружин, і тим більше матерів своїх дітей чи рідних мамів, необхідно шанувати постійно. Тому, коли мене запитують, коли краще святкувати в березні чи на Жінок-мироносиць, я звичайно ж, відповідаю: – як мінімум – двічі! Як мінімум!

Є таке грубе порівняння, що “шлюб – це узаконена проституція”. Тут мається на увазі, що чоловік фінансово утримує дружину за те, що вона з ним спить. Але хіба цей вислів правдивий? Ні, звісно! Український шлюб, найчастіше, набагато сумніше явище, бо фактично є узаконеним рабством. У той час, коли безробітний чоловік дивиться телевізор чи грає в “танчики”, його дружина, яка знесиленою прийшла з роботи, повинна ще всіх обійти, нагодувати, одягнути, випрати, випрасувати, поприбирати, наварити їсти, вивчити уроки і ще сто тисяч інших справ, про існування яких чоловік навіть собі не уявляє. Якщо у вас не так, то я передаю від усіх землян великий привіт на вашу чудову планету.

Дорогі жінки. Будьте певні в тому, що з вами поводяться саме так, як ви дозволяєте з собою поводитися. Вам очевидно відомо, що чоловіки з різними жінками ведуть себе по-різному. Тому, намагайтеся до розпорядку свого дня включати й час на дресирування власного чоловіка. Чоловіки тепер слабка стать, а тому – безпорадна і немічна. Спробуйте більше розмовляти з ними, щодня пояснюючи елементарні речі. Наприклад, що вам також буває важко, і ви б хотіли частіше переконуватись у своєму правильному виборі чоловіка, партнера по життю.

Дорогі чоловіки. Враховуючи те, що ваше перебування в сім’ї створює для всіх лише додатковий клопіт та дрібні побутові неприємності, спробуйте переглянути власне ставлення не лише до дружини та дітей, але й до самого себе. В чому виявляється ваша мужність? В тому, що ви можете голосно стукнути кулаком по столу під час сварки? Так в чому тут крутість? Так робить кожен бабуїн. Нічого чоловічого тут немає.

Поставте себе на місце власної дружини, якій не потрібні навіть ваші гроші, тільки ваша увага та ласка. Гроші вона може заробити і без вас.

Спробуйте не зупинятися на досягнутому, а більше слідкувати за своїм тілом, душею та духом. І, звичайно ж, даруйте жінкам квіти. Не лише тому, що це замість вас може зробити хтось інший, а й тому, що в один прекрасний день ваші стосунки можуть настільки змінитися, що від вас більше не захочуть вже ані квітів, ані діамантів.

Ну, в мене поки все. Йду мити посуд і розвішувати білизну”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...