Categories: ДітиПодії

У Калуші вперше оштрафували матір школяра, який вчинив булінг

Калуський міськрайонний суд вперше притягнув до відповідальності матір школяра, який вчинив булінг.

Другого березня суд визнав винною матір учня Калуської ЗОШ за ч.4 статті 173-4 КУпАП (булінг, цькування) та застосував до неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1700 гривень.

“Згідно матеріалів справи, учень 8 класу, скоїв булінг разом з двома однокласниками у приміщенні школи в присутності інших учнів. Їхні дії полягали у вчинені психологічного насильства щодо свого однокласника, його обзивали пацюком, щуром, придбали та положили на стілець кусок сиру”, – йдеться в повідомленні.

Відповідно до законодавства у випадку шкільного булінгу за кривдника, якому ще не виповнилося 14 років, усю відповідальність несуть батьки.

В судовому засіданні матір учня провину визнала та пояснила, що їй надзвичайно соромно за поведінку свого сина, вона усвідомлює його негативний вчинок та його наслідки. Зі свого боку обіцяє провести достатню виховну роботу з сином, щоб більше такого не повторилося.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Оля

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

5 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago