На трасі під Києвом сталася смертельна ДТП – зіткнулися два автомобілі. В результаті один з водіїв загинув на місці події, його тіло затисло в салоні машини. Про це пише Інформатор.
Як повідомляє очевидець, на трасі біля села Мартусівка Honda почала голосно скрипіти, її знесло на зустрічну смугу, де їхала Toyota. На розділовій смузі Honda боком влетіла в Toyota Prado.
В результаті зіткнення водійську сторону Honda зім’яло, а хлопця 1994 року народження, який був за кермом, затиснуло в салоні, він помер на місці. Тіло загиблого вирізали рятувальники. Пасажира легковика госпіталізували з переломом ноги та іншими травмами різної тяжкості. Водій Toyota не постраждав.
На місці працювали два екіпажі патрульної поліції, один з яких регулював рух на ділянці, де сталася аварія, також рятувальники, медики і слідчі.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…