Аптека “Копійка” на вулиці Володимира Великого у місті Львові вразила мешканців свого міста особливим “спецзахистом” від небезпечного коронавірусу.
Відповідні фото виклав у мережу Іван Бондар, речник ЛКП “Львівелектротранс”.
На знімках видно, що аптеку з середини обтягли клейонкою та прорізали невеликі отвори для розрахунку з покупцями. Очевидно, таким чиновм вирішили убезпечити фармацевтів від зараження.
Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…