Сьогодні, 21 березня, у Пустомитах, що на Львівщині, автомобіль на високій швидкості збив працівницю комунальної служби, яка прибирила тротуар.
Взуття злетіло в повітря: на Львівщині авто на страшній швидкості збило комунальницю, жінка з важкими травмами у лікарні (відео)
Сьогодні, 21 березня, у Пустомитах, що на Львівщині, автомобіль на високій швидкості збив працівницю комунальної служби, яка прибирила тротуар.
Відеозапис з камер спостереження опублікували на сторінці Пустомитівської міськради.
Зазначається, що трагедія сталася о 3 ночі. Авто збило жінку, яка прибирала узбіччі. В цей час дорога була абсолютно порожньою.
Жінка в лікарні з важкими травмами. Злочинця шукають. Усіх, хто став свідком злочину, просять зголоситися до міської ради або в поліцію.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…