Обіцяють спалити митницю: на кордоні з Україною коїться немислиме. Кричать і плачуть

На польсько-українському кордоні утворилися шалені черги із заробітчан з України.

Українці намагаються потрапити на Батьківщину. Вони прибули на кордон без власного транспорту – бояться, що не встигнуть перетнути кордон і погрожують проривом.

У деяких пунктах пропуску на кордоні Польщі з Україною в п’ятницю, 27 березня, вишикувалися величезні черги українців-заробітчан.

Як повідомила пресслужба Держприкордонслужби України, громадяни прибули в основному без власного транспорту й намагаються перетнути кордон пішки, щоб повернутися на Батьківщину.

“У пункті пропуску “Краковець” о 17:00 почали пропуск на пішому напрямку, де за 1 годину пропустили 160 осіб.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У пункті пропуску “Ягодин” були залучені 20 автобусів, наданих органами місцевої влади Волинської та Рівненської областей. Пропустили 5,6 тис. осіб, черга, як інформує Держприкордонслужба, відсутня.

У пункті пропуску “Рава-Руська” залучено 3 автобуси, наданих органами місцевої влади Львівської області. Було пропущено через ПП 3729 осіб, черга (станом на 18:00) – 50 осіб.

Величезні черги із заробітчан зняли з повітря. “Страна”, посилаючись на очевидців, пише у Telegram, що “ситуація загострюється”.

“Люди йдуть тисячами й бояться, що не встигнуть. Кричать, що прорвуться силою і спалять митницю, якщо їх не пропустять додому після закриття кордону”, – сказано в повідомленні.

annashchesna

Recent Posts

Добровільна служба за контрактом для молоді: Вигідні умови, соціальні гарантії та стабільний дохід на 1 рік!

Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…

13 години ago

«Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — заклик Героя України Івана Чорного

🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…

16 години ago

20 мільйонів штрафу: НБУ застосував санкції до банку Порошенка за відмивання коштів

Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…

2 дні ago

Захисники України: Вибір, Який Роблять Справжні Герої

🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…

3 дні ago

«Контракт 18–24»: Шанс для молоді приєднатися до Національної гвардії та прикордонної служби з вигодами та гарантованими виплатами

🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…

4 дні ago

“Контракт 18-24” – шанс для молоді приєднатися до Сил оборони

💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…

4 дні ago