Ввечері 30 березня у Києві виникла пожежа в одній із Київських клінічних лікарень на бульварі Шевченка, 17 у Шевченківському районі столиці.
Про це повідомляє у Facebook Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).
Як виявилося, загоряння сталося в електрощитовій на 1-поверсі 4-поверхової лікарні. Відразу ж вогнеборці приступили до евакуації людей та гасіння пожежі.
О 21:05 пожежу вдалося локалізувати на площі 10 кв. м та запобігти розповсюдженню полум’я на більшу площу, а о 21:17 – ліквідувати.
Під час гасіння пожежі вогнеборці вивели на безпечну відстань 13 пацієнтів, яких було переведено в сусідній корпус. Майже відразу після ліквідації займання, електропостачання в лікарні було відновлено. Жертв та постраждалих немає.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…