Гринчишин Володимир, 19 березня 1983 року народження з Тернополя.
Вдома лишилась дочка Анастасія та дружина Наталя, вагітна другою дитиною.
Чоловік помер дуже стрімко, особливо не хворів. Але в умовах пандемії, його тіло забрали в французький санепідеміологічний інститут, щоб розібратися, що стало причиною смерті молодої людини (щоб виключити чи констатувати причину смерті від коронавірусу ).
Заключення про смерть ще немає.
Родичі померлого просять допомогти зібрати кошти на кремацію тіла і переправлення в Україну, а також для зібрання допомоги вагітній дружині з дитиною.
Володимир був нелегально, тому не мав ніякої медичної страхівки, ні страхівки про допомогу на репатріацію тіла в Україну.
Номер картки у Приват банку 5168 7574 0656 9402
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…