У Коростені на перехресті зіткнулися автомобіль екстреної допомоги Toyota Land Cruiser Prado і легковик ВАЗ-21104.
У місті Коростень сталося зіткнення автомобіля швидкої допомоги та легковика, в результаті чого загинула одна людина і ще троє постраждали. Про це повідомляє управління Нацполіції в Житомирській області у суботу, 4 квітня.
Аварія трапилася на перехресті автодороги Київ-Ковель із вулицею Сергія Кемського. В автомобілі екстреної допомоги Toyota Land Cruiser Prado 150, який рухався за викликом із проблисковими маячками синього кольору із села Бехи Коростенського району, перебували водій, медпрацівник і неповнолітня пацієнтка з матір’ю. У ВАЗ-21104 їхав водій і три пасажири.
За попередніми даними, водій ВАЗа, 31-річний житель села Калинівки, проїхав на червоний сигнал світлофора, в результаті чого і сталася ДТП. Травми отримали фельдшер, 1976 р.н., житель райцентру і троє чоловіків – пасажири ВАЗа, 1994, 1969 і 1976 р.н. Останній від отриманих травм помер у реанімаційному відділенні місцевої лікарні.
Зараз триває встановлення всіх причин і обставин події в рамках кримінального провадження, розпочатого за статтею про порушення правил дорожнього руху (ч.2 ст.286 КК України).
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…