У Києві існує багато місць, де можна отримати безкоштовні послуги і навіть вдосконалити свою освіту.
Зібрало послуги та перевірило їх якість видання Сегодня.
Зазначається, що є десятки сайтів, де надано безкоштовну базу для вивчення іноземної мови. Крім того, є навіть можливість поспілкуватися з його носіями. Також багато можна знайти розмовних клубів.
“Розмовляємо на різні теми. У групі близько 15 чоловік, із різними життєвими інтересами. Обговорюємо все, що відбувається у країні і світі протягом двох годин. Є у нас і носії мови, які при необхідності підкажуть, що і як краще сказати”, – розповів організатор одного із клубів.
У клубах з безкоштовним вивчення іноземних мов можна вивчити французьку, іспанську та німецьку.
Можна попрактикуватися у Києві і у ораторській майстерності.
Також у столиці дбають про те, щоб малозабезпечені та безпритульні не залишилися голодними – діють авторозвозки з їжею у 32 точках по Києву.
Просто у столиці і “окультуритися”.
Раз на місяць усі бажаючі можуть безкоштовно відвідати музеї Києва у так звані дні відкритих дверей. На сайті кожної установи є графік днів безкоштовного відвідування.
Вистачає у столиці і безкоштовних розваг.
Наприклад, можна послухати безкоштовний концерт класичної музики у Маріїнському парку, вони проходять у легендарній “Ракушці” у вихідні.
У кіно можна піти без грошей на свій День народження.
Останнім часом у столиці стало традицією проводити інформаційно-оздоровчі акції. Наприклад, коли в усьому світі відзначають День серця (29 вересня) або День діабету (14 листопада), городяни отримують можливість безкоштовно виміряти артеріальний тиск, рівень цукру в крові і безкоштовно отримати індивідуальні консультації лікарів.
Крім того, у Києві можна безкоштовно отримати послуги масажиста, візажиста, перукаря і навіть косметолога. Але ці послуги надають студенти профільних установ або ж учні короткострокових курсів, які з величезним азартом візьмуться за створення іміджу будь-кого, щоб набити руку.
“Мені зробили приголомшливу вечірню зачіску в одній зі шкіл на вул. Шутова. Зробили добре, але дуже довго – майже дві години. Цього і слід було очікувати, творили її студенти, які запросили мене побути моделлю. Одного разу я сама подзвонила і записалася на безкоштовну процедуру нарощуючи вій. Там заповнила анкету, і вони вже самі звали на різні процедури: макіяж, манікюр і навіть педикюр. Запрошували на масаж”, – розповіла мешканка столиці Анна Копійка.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…