Кудись дуже поспішали: у Словаччині трапилась смертельна ДТП з українцями (фото)

Аварія сталася 4 квітня в Пряшівському краї за участі вантажного мікроавтобуса “Мерседес” з українськими номерами.

Водій не впорався з керуванням, на великій швидкості врізався у металевий обмежувач, далі через 20 метрів – у місток, потім перевернувся на лівий бік. Лише через 26 метрів автомобіль врешті зупинився. Про це повідомляє mukachevo.net.

У транспортному засобі перебувало троє людей. Один з пасажирів у ДТП отримав травми, його доставили до лікарні у Пряшеві. Там, на жаль, врятувати йому життя вже не змогли.

Водій та другий пасажир залишилися без травм. Тест на алкоголь у водія був негативним.

“Наразі триває розслідування що ж могло спричинити цю трагічну аварію, було порушено кримінальну справу за вбивство людини”, – зазначили у словацькій поліції.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Що перевозили українці у автобусі не повідомляється.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

2 дні ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

3 дні ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

4 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

4 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

5 днів ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

6 днів ago