Мурал-арт стрімко набирає популярності у Києві. Малюнків на стінах будинків дедалі більшає, вони стають яскравішими. У цій добірці – деякі з нових муралів, що прикрасили Київ протягом цього літа.
Художник Саша Корбан (Україна) обрав для своєї роботи стіну 16-типоверхівки в одному з житлових масивів Києва. Цей малюнок передає стосунки між чоловіком та жінкою, але навмисне не конкретизує їх, розповідає митець. “Фреска дає глядачеві можливість уявити власний сценарій. А також щось згадати, можливо, помріяти”, – каже Саша Корбан.
А це робота Андрія Калькова (Україна), що з’явилася на будівлі однієї з київських шкіл. Фреска є частиною художньої серії.
А на фасаді іншої школи у Києві з’явилася робота митця з Аргентини Еліана (Elian). За його словами, “фреска розповідає про важливість простору в композиції”.
Автор цього муралу Сергій Радкевич (Україна) назвав свою роботу “Фрагменти надії”. Фреска зображує руки, що розламують меч. “Це маніфест проти насильства та жорстокості, заклик до мінімального співрозуміння”, – каже митець. Окрім того, на муралі закодовано текст шрифтом Брайля – “Hope” (“надія” – англ.).
Любов керує світом – саме це хотів сказати своєю роботою художник Millo (Італія). Його фреска так і називається – Love Runs the World. “Це – послання миру та любові у райони міста, для якого характерні кілометри будинків. Хтось може сказати, що мурал – маленька квітка у бетоні, але саме багато квітів створюють сад”, – переконаний художник.
Цей вазон на стіні київської багатоповерхівки намалював італійський художник Агостіно Якурі. Робота має назву “Water, please” (Полийте, будь ласка – англ.) і створювалася під впливом вражень митця від України, зокрема української флори.
Художник з Австралії Фінтан Магі каже, що мурали допомагають наблизити мистецтво до людей. Його робота The visionary (“Провидець” – англ.) прикрасила житловий масив на Троєщині.
Робота художника Олександра Гребенюка (Україна) з’явилася серед будівель одного зі спальних районів Києва. Цю фреску автор присвятив еволюції життя на землі. “Образ людини з рослинами символізує нерозривний зв’язок з процесами глобальної еволюції”, – пояснює митець.
А цей малюнок створив канадський митець Аарон Лі-Хілл (Aaron Li-Hill). Його робота під назвою “The Impact Of Discovery” (“Значущість відкриттів” – англ.) прикрасила Дім культури Київського політехнічного інституту (КПІ). Фреска символізує вплив наукових відкриттів, зокрема відкриття бозона Гіггса, на навколишній світ та світ всередині нас.
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…