Другокласник ЗОШ І-ІІ ступенів-філії ОЗ НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія” смт Шацьк під час прогулянки побачив чоловіка, якого засипало піском.
Хлопчик не розгубився і врятував його.
Про цей випадок повідомила Ангеліна Віннічук, класна керівниця школяра, пише “Район. Шацьк”.
Віктор Бобко пішов гуляти разом із собакою на Карасинську гору в Шацьку. На місці побачив, що з коренем впала сосна, яка спричинила зсув грунту. Цим піском засипало чоловіка – аж по груди. Він не міг поворухнутися і нічого не говорив. Проте хлопчик не розгубився і відразу почав розгрібати пісок. Через деякий час дитина визволила його з піщаного полону.
І саме тоді по Вітю прийшла його бабуся, яка теж стала свідком інциденту.
Хтозна, чи зумів би чоловік вибратися з піску, якби йому на підмогу не прийшов юний рятувальник.
Ангеліна Віннічук каже, що цей вчинок її учня є направду геройським. Він не злякався, не втік, а швидко зорієнтувався, що має робити, і приступив до порятунку.
Вчителька і однокласники хлопчика пишаються ним і дякують за маленький подвиг!
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…