Виплати лікарям та індексація пенсій: Рада ухвалила зміни до держбюджету-2020

Верховна Рада підтримала законопроект №3279 про зміни до державного бюджету на 2020 рік. За відповідне рішеня проголосували 249 нардепів. Водночас 98 народних обранців проголосували проти, утрималися – 16.

Згідно з ухваленим документом, передбачається створення Фонду боротьби з коронавірусом, для якого планують виділити 64 млрд грн.

Ці кошти хочуть витратити на виплати лікарям, закупівлю медичного обладнання та на виплати громадянам, які втратили роботу через карантин.

Іншу частину спрямують на індексацію пенсій та допомогу у розмірі 1 тис. гр.

Також в оновленому проекті держбюджету зменшили доходи, які становитимуть 975,8 млрд. Водночас видатки збільшили на 82,4 млрд.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім того, планується, що граничний обсяг дефіциту зросте і становитиме 298,4 млрд.

Нова редакція держбюджету не передбачає жодних скорочень зарплат вчителям, стипендій студентам і витрат на наукову діяльність.

Не планують скорочувати і фінансування оборонної сфери, а також проекту Велике будівництво, який стимулюватиме розвиток економіки.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада ухвалила зміни до держбюджету щодо забезпечення харчування для військовослужбовців.

Оля

Recent Posts

СБУ, ФБР та правоохоронні органи ЄС викрили гру рф на масштабному шпигуванні за громадянами ЄС, США та України через «хакнуті» Wi-Fi роутери

Служба безпеки спільно з ФБР, контррозвідувальними органами Республіки Польща та правоохоронними органами ЄС провела скоординовану…

14 години ago

Бути військовим – честь і повага!

Бути військовим – честь і повага! Військовослужбовці 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» на зустрічі…

2 тижні ago

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за слова.

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за…

2 тижні ago

«Як окупанти перекроїли освітні процеси на захоплених територіях — показуємо на прикладі технікума в Бердянську»

Окупований Бердянськ вже четвертий рік перебуває під контролем російської влади. Росгвардія зайняла місто на третій…

2 тижні ago

Не фантастика, а реальність: 7 корпус ДШВ – перший у Силах оборони тестує екзоскелети

Тестові зразки екзоскелетів надійшли до підрозділів нашого корпусу, а їх уже випробовують в логістиці та…

2 тижні ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

4 тижні ago