В США розгортається скандал навколо сексистських висловлювань Трампа

В США розгорівся скандал навколо сексистських висловлювань Дональда Трампа.

Так, газета The Washington Post опублікувала відеозапис  вульгарної бесіди Трампа з шоуменом Біллі Бушем.

У записі, датованому ще 2005 роком, нинішній кандидат у президенти США від Республіканської партії у вельми розкутій манері зізнається, що “намагався спокусити заміжню жінку, але у нього не вийшло”.

Згідно з відео 2005-го року, Трамп розмовляє з відомим ведучим Біллі Бушем в автобусі по дорозі на зйомки шоу “Доступ Голлівуд”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

З відео можна зрозуміти, що двоє чоловіків обговорюють жінку, як вони обидва знають. “Я сказав їй: я відведу тебе туди, де у них є гарні меблі… Я домагався її як с***ку, але у мене не вийшло… і вона була заміжня…”, – каже на відео Трамп.

“Ти знаєш, красуні до мене тягнуться “автоматично” – щойно я починаю їх цілувати. Це як магніт. Просто беру і цілую, навіть не чекаю… І коли ти починаєш це робити, вони тобі це дозволяють. Ти можеш робити з ними все, що завгодно … лапати їхню п***ду. Можеш робити все, ще завгодно… “, – продовжив він.

Американський політикум обурився такими висловлюваннями Трампа.

Так, відомий американський актор, колишній губернатор Каліфорнії, впливовий республіканець Арнольд Шварцнеггер на своїй сторінці у Facebook заявив, що не підтримає кандидата в президенти від своєї партії Дональда Трампа.

Шварценеггер наголосив, що не буде голосувати за республіканця вперше з 1983 року, коли отримав громадянство США.

За словами політика, він підтримував республіканців ще з 1968 року, коли переїхав у США.

Адже, підкреслив Шварцнеггер, бути американцем набагато важливіше, ніж бути республіканцем.

“Так що я б сьогодні нагадав моїм товаришам-республіканцям, що не тільки прийнятно вибирати на користь своєї країни на противагу вашій партії, але і це ваш обов’язок”, – заявив Шварценеггер.

З різкою критикою такої поведінки Трампа виступив і віце-президент США Джо Байден.

@JoeBiden

The words are demeaning. Such behavior is an abuse of power. It’s not lewd. It’s sexual assault. –Joe

“Ці слова принизливі. Така поведінка є зловживанням владою. Це не просто безсоромно, це – сексуальне насильство”, – написав Байден у своєму Twitter.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що республіканці міркують над заміною кандидатури Трампа саме через скандальну історію з висловлюваннями епатажного мільярдера.

Сам мільярдер у своєму спеціальному відеозверненні вибачився за таку поведінку після того, як республіканці розкритикували його.

“Я це сказав, я був неправий, і я прошу вибачення”, – визнав Трамп.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago