У середу, 15 квітня, стало відомо про те, що в Запоріжжі померла Дарина Кучеряева – дівчинка з Дніпропетровської області, яка постраждала під час пожежі. 10 днів тому в приватному будинку на ній загорівся одяг, але самостійно дитині загасити вогонь не вдалося. Дарині було 7 років.
5 квітня молодший брат штовхнув Даринку біля печі, і на ній загорівся одяг. Дівчинка збивала полум’я про ліжко, на яку згодом перекинувся вогонь. Коли дитину знайшли, на Дарині жеврів одяг, а сама дівчинка просила вибачення у мами за те, що не змогла загасити полум’я. Втративши багато часу, дитина отримала 60% глибоких опікових ран. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на благодійний фонд «Совушка».
Про допомогу постраждалій волонтери просили всіх жителів Дніпра. Через кілька днів після НП у дівчинки відмовили нирки – на тлі опікової інтоксикації. Її потрібно було підключати до апарату «штучна нирка», але в Дніпропетровській області подібного обладнання для лікування дітей немає. Тому Дарину доставили в Запоріжжя. 14 квітня волонтер Олександра Сова-Тимощенкова повідомила про важкому критичному стані Дарини. У дитини підвищився тиск. Сьогодні вранці Олександра повідомила про те, що дівчинка померла.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…