Четверо загиблих і п’ятеро постраждалих – такі наслідки пилового буревію, що накрив Київ та область.
Четверо загиблих і п’ятеро постраждалих – такі наслідки пилового буревію, що накрив Київ та область.
Люди загинули і травмувалися внаслідок масштабної аварії на трасі Київ-Ковель-Ягодин. Через погану видимість зіткнулися одразу шість автомобілів: четверо вантажівок і два легковики.
У Києві сильний вітер зруйнував частину будівельних конструкцій на Подільсько-Воскресенському мосту. Також у столиці впали два стовпи електромереж. Чимало перехожих у Києві зазнали незначних травм від шматків покрівель, телевізійних антен та гілок дерев.
У Державній службі з надзвичайних ситуацій прогнозують, що з 17 квітня кияни побачать лише залишкові явища пилової бурі, та запевнили, що радіаційний фон у межах норми.
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…
🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…
💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…