У ніч на понеділок, 20 квітня, у селі Рівня на Івано-Франківщині сталася смертельна аварія. 22-річний хлопець за кермом автомобіля “Фольксваген Туарег” переїхав 20-річну дівчину.
У ніч на понеділок, 20 квітня, у селі Рівня на Івано-Франківщині сталася смертельна аварія. 22-річний хлопець за кермом автомобіля “Фольксваген Туарег” переїхав 20-річну дівчину.
Про це поінформувала пресслужба поліції.
Зазначається, що кермувальник спробував обігнати авто, яке їхало попереду, і збив дівчину, яка йшла по узбіччю назустріч. Дівчину забрала “швидка”, втім від травм вона померла ще по дорозі в лікарню.
Зазначається, що водій був тверезим.
Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…
Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…
Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…
"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…
Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…
Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…