У Франції за тиждень після смерті 26-річного українця через коронавірус померла його мати. Про це розповіла волонтерка Ксенія Бикова, яка була знайома з померлими.
“Про те, що Ед помер, мене повідомила його мати Тетяна – моя приятелька. Вона коротко написала: “Еда більше немає. Коронавірус. Будь ласка, бережіть себе, сидіть удома”. Виявилося, Ед помер трохи більше ніж тиждень тому. Він буквально згорів. Вони з Танею тоді захворіли одночасно. Це й не дивно, адже вони жили в одній квартирі. І якщо Таня останнім часом сиділа вдома, то Ед постійно їздив на роботу. Таня розповіла, що хвороба в нього протікала стрімко, він згорів буквально за кілька днів”, – розповіла жінка.
Вона додала, що розтин померлого показав, що у нього зрештою відмовили нирки. Волонтерка також розповіла, що незабаром стало погано і матері чоловіка, хоча у неї не було яскраво виражених симптомів захворювання.
“Ні високої температури, ні кашлю. Але коли 20 квітня я їй зателефонувала, вона вже не могла говорити. У неї зовсім не було голосу. Таня пошепки сказала, що їй зле і що вона зателефонувала лікареві. І все. Виявилося, що це була наша остання розмова… Виявилося, лікар до неї приїхав, але вже не зміг допомогти – вона померла. Як показав потім розтин, у Тані повністю згоріли легені. За, здавалося б, незначних симптомів там розвивалася двостороння пневмонія”, – повідомила Бикова.
Згідно з даними Міністерства закордонних справ України на 21 квітня, за кордоном лікується від коронавірусу 151 українець, 54 людини одужали й семеро померли.
За даними Університету Джонса Гопкінса, у Франції коронавірусом заразилося понад 159 тис. осіб, майже 40 тис. померло.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…