Міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що громадський транспорт в Україні, який було зупинено через карантин з нагоди пандемії коронавірусу, може запрацювати вже з другої половини травня.
Про це він повідомив у четвер, 23 квітня, в інтерв’ю Українському радіо.
“Це мої особисті прогнози. Я думаю, що громадський транспорт ми почнемо відновлювати з другої половини травня”, − зазначив міністр.
За його словами, відновлення роботи громадського транспорту безпосередньо пов’язано з тим, як буде складатися епідеміологічна ситуація в країні через пандемію коронавірусу.
При цьому, Криклій зазначив, що в першу чергу буде відновлено внутрішнє пасажирське сполучення. А внутрішнє авіаційне сполучення, за його прогнозом, може запрацювати вже в червні.
При цьому міжнародне пасажирське авіасполучення запрацює тільки тоді, коли інші країни також почнуть відкривати свої кордони.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…